.

Joniec

Joniec - Ogrodzenia, bloczki - wzory, katalog i ceny

Wyznaczamy nowe granice...

Firma JONIEC® to wiodący polski producent ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej. Początki naszej działalności sięgają lat osiemdziesiątych XX wieku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję łupanych płytek elewacyjnych pod szyldem JONIEC®. Od ponad 25 lat opracowujemy nasze własne nowatorskie projekty i wdrażamy je do produkcji kładąc główny nacisk na innowacyjność i nowoczesność.

Czas ten zezwolił nam na pełne wyspecjalizowanie się w produkcji takich produktów jak: ogrodzenia łupane, ogrodzenia betonowe modułowe, podmurówki prefabrykowane, gazony, palisady, bloczki elewacyjne. Wszystkie nasze produkty spełniają normy i wymagania niezbędne do utrzymania pozycji lidera na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku polskim i europejskim. Wciąż poszukujemy nowych, efektywnych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki optymalizacji produkcji otrzymujemy wyroby o niezmiennie wysokiej jakości. Dbamy o zachowanie jak najwyższych standardów zarówno w produkcji, jak i obsłudze klienta.

Firma JONIEC® zaprasza do współpracy.

Na Brukeo dowiesz się jakie są ceny kostki brukowej oraz gdzie kupić kostkę brukową Joniec i inne wyroby tego producenta. Listę lokalnych dystrybutorów znajdziesz po wybraniu "Gdzie kupić" tuż pod ceną danej kostki.

Produkty 21 do 24 z 24

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 21 do 24 z 24

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3