.

Novator Solo

Rodzaj powierzchni: Śrutowana

Novator Solo

Rodzaj powierzchni: Śrutowana

Wielkoformatowe płyty Bruk-Bet Novator Solo świetnie sprawdzają się jako nawierzchnia na ścieżki ogrodowe, tarasy, ale także parkingi, podjazdy i przestrzeń miejską. Są dostępne w kilku różnych rodzajach powierzchni, takich jak color-mix, color-max czy metallic color. Dzięki nałożeniu na płyty specjalnej powłoki ochronnej Lamino, zachowują one walory estetyczne i użytkowe przez bardzo długi czas.
Podane ceny są za m2 produktu.

Cena od: 93,48 zł

do: 116,85 zł

Zaznacz więcej opcji produktu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Opis produktu
Szczegóły
Formaty, kolorystyka oraz rodzaj wykończenia płyt Novator® są odpowiedzią na wciąż rosnącą popularność nowoczesnego stylu w architekturze. Duży wybór elementów od małych 20x20 cm, aż po wielkowymiarowe płyty 80x80 cm, pozwalają tworzyć z ich udziałem rytmiczne rzędowe lub romańskie ułożenia, które ozdobią podjazd oraz strefę frontową każdej posesji. Dzięki uniwersalnej estetyce, łączącej tradycję z nowoczesnością, oraz bogatej palecie barw nawierzchnie Novator® staną się stylowym uzupełnieniem zarówno klasycznych jak i modernistycznych brył budynków.

Produkty z najwyższej grupy TOP PRESTGE odznaczają się nowoczesną stylistyką oraz designem. dodatkowo każdy z nich posiada najwyższą ochronę nawierzchni Perlon® lamIno®, która zapewnia trwałość przez długie lata. jest to obecnie najbardziej zaawansowana technologia zabezpieczająca nawierzchnie przed zabrudzeniami. do grupy TOP PRESTIGE należą produkty: FOTOLINE®, NATURYT®, COLORMIX®, COLOR-MAX, METALLIC COLOR, MICROTEC, TERAZZO®, RUSTICAL® oraz TERATEC. Wybierając szlachetne produkty TOP PRESTIGE mamy pewność, że postawiliśmy na unikalność oraz wytrzymałość.

Wykorzystane zdjęcia i opisy produktu są własnością firmy Bruk-Bet.
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Novator Solo