.

Produkty 1 do 10 z 21

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kostka brukowa jest materiałem najczęściej wybieranym do wykańczania dróg, placów, ogrodów czy tarasów. Dzięki temu, że istnieje wiele rodzajów wykończenia, kolorów, a nawet kształtów to pole manewru przy układaniu kostki brukowej jest właściwie nieograniczone. 

Czytaj więcej
Posted in Informacje By Robert

W dzisiejszych czasach, przy wykończeniu domów bardzo dużą rolę odgrywa modna elewacja, której zwieńczeniem jest opaska wokół budynku. Pełni ona rolę zarówno estetyczną, jak i użytkową. Prawidłowo wykonana opaska cieszy oczy przez długie lata i sprawia, że teren i budynek wyglądają bardzo spójnie. 

Czytaj więcej
Posted in Informacje By Artur Maruszak

Co zamiast kostki brukowej?

4 sie 2021 14:01:46

Wykończenie posesji wokół domu czy biura często wiąże się z wyborem odpowiedniej, trwałej nawierzchni, po której będzie można poruszać się zarówno pieszo, jak i rowerem czy samochodem. Aranżacja przestrzeni wokół budynku to nie lada wyzwanie, a wybór nawierzchni może okazać się w całym przedsięwzięciu kluczowy, ponieważ to właśnie nawierzchnia sprawia, że całe otoczenie wygląda spójnie i estetycznie.

Czytaj więcej
Posted in Porady Informacje By Artur Maruszak

Kostka brukowa jest materiałem, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród osób wykańczających zarówno swoje prywatne posesje, jak i duże tereny przemysłowe. Zakup kostki brukowej zawsze wiąże się z koniecznością przetransportowania jej do miejsca docelowego.

Czytaj więcej
Posted in Informacje By Artur Maruszak
W jaki sposób układać kostkę brukową? Układanie kostki brukowej to proces złożony z wielu etapów, do których należy się dobrze przygotować, aby uniknąć rozczarowań i dodatkowych kosztów. Dobrze przygotowana powierzchnia i poprawnie ułożona kostka brukowa gwarantują trwałą nawierzchnię, którą będzie można się cieszyć przez długie lata.Czytaj więcej
Posted in Porady By Artur Maruszak
Najprostszym i najczęściej stosowanym rozwiązaniem, które zabezpiecza krawędzie, jest wykonanie fazy czyli najprościej mówiąc, ścięcie krawędzi kostki. To prosty zabieg, dzięki któremu krawędzie bloczków kostki brukowej przestają być podatne na uszkodzenie podczas montażu. Kostka z fazą jest o wiele bardziej odporna na przenoszenie większych ciężarów.Czytaj więcej
Posted in Informacje By Robert Nowaczyk
Czyszczenie kostki brukowej, stanowi podstawę, jeśli chcemy w prawidłowy sposób zadbać o jej wygląd. Jeśli chcemy w odpowiedni sposób zadbać o wygląd naszej kostki brukowej przed domem, musimy wiedzieć, jak to zrobić. Istnieje kilka sposobów mycia kostki brukowej. Przedstawimy je w niniejszym wpisie.Czytaj więcej
Posted in Porady By Robert Nowaczyk

Na wygląd terenu wokół domu ma wpływ nie tylko kolor i struktura elewacji budynku, ale też nawierzchnia znajdująca się wokół niego. Coraz więcej osób decyduje się na podjazd, taras czy ścieżki ogrodowe z kostki brukowej, która daje największe możliwości aranżacyjne. Co należy zrobić, by kostka przez możliwie najdłuższy czas wyglądała jak nowa? Kiedy warto podjąć się impregnacji kostki brukowej? Jakie zabezpieczenie może zagwarantować impregnat?

Czytaj więcej
Posted in Porady By Robert Nowaczyk
Ubijarka, inaczej zwana zagęszczarką, to niezbędny sprzęt na każdym placu budowy. Jak sama nazwa wskazuje, służy do ubijania podłoża, czyli jego zagęszczenia. Wykorzystywana jest najczęściej w celu stabilizacji nawierzchni z kostki brukowej. Okazuje się jednak, że na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli tego typu urządzeń. Jak więc wybrać konkretną ubijarkę? Pod uwagę należy wziąć co najmniej kilka istotnych czynników.Czytaj więcej
Posted in Informacje By Robert Nowaczyk

Schody z palisad - Krok po kroku

9 cze 2020 11:44:49

Okazuje się, że schody nie wykazują już tylko funkcji praktycznej, ale również tę estetyczną. Oprócz waloru, jaki wiąże się z komfortowym przemieszczeniem z wnętrza domu na ogrodowy taras, inwestorzy zwracają również uwagę na element dekoracyjny. To zresztą dlatego coraz bardziej popularne stają się schody z palisady betonowej. Te wykorzystywane w celach prywatnych, można z powodzeniem położyć samodzielnie. Przedstawiamy główne etapy przygotowania do realizacji tego rodzaju prac, jak również opis kładzenia samych schodów. Zachęcamy do lektury wszystkich, którzy planują stworzenie okazałych, reprezentacyjnych schodów z dekoracyjnej palisady.

Czytaj więcej
Posted in Porady By Robert Nowaczyk

Produkty 1 do 10 z 21

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3