.

ZPB Kaczmarek

Kostka brukowa ZPB Kaczmarek - Wzory, katalog i ceny

1983 Rozpoczęcia produkcji w zakładzie Rawiczu.

Od rozpoczęcia produkcji w 1983 roku do dnia dzisiejszego, firma ZPB Kaczmarek przeszła kilka etapów technologicznych w produkcji, od prostych narzędzi i urządzeń do zautomatyzowanych sterowanych komputerowo linii produkcyjnych o wysokiej wydajności. Posiadamy trzy fabryki zlokalizowane w południowo–zachodniej części kraju. W zakładach w Rawiczu, Zielonej Górze oraz w Prusicach - niedaleko Wrocławia, wytwarzamy betonową galanterię uliczno-drogową, studnie sanitarno–deszczowe i przepusty z betonu zbrojonego.
Niezależnie od stopnia zautomatyzowania produkcji, zawsze dewizą firmy była jakość produktów. Dziś produkty firmy ZPB Kaczmarek (kilkanaście rodzajów kostki brukowej, krawężniki, obrzeża, palisady, gazony, denice, studnie szczelne) rozpoznawalne są w całej Polsce, a logo firmy kojarzy się wszystkim z solidnością, rzetelnością i europejską jakością.
W dniu dzisiejszym wyroby firmy wykorzystywane są przez inwestorów z całego kraju, a kostki ZPB Kaczmarek są ozdobą wielu placów, parkingów i alei spacerowych. Jest to wynikiem nie tylko dobrej jakości firmy lecz także doskonałego systemu dystrybucji. Ponad 150 hurtowni, przedstawicieli i sklepów w swej ofercie posiada wyroby z Rawicza i Zielonej Góry.

2007 Otwarcie zakładu w Prusicach.

W otwartej w 2007 roku fabryce w Prusicach produkowane są dennice i studnie szczelne wykorzystywane przy budowie kanalizacji deszczowych i sanitarnych. ZPB Kaczmarek jako pierwszy producent w Europie Środkowowschodniej, a trzeci na świecie, oferuje wyroby produkowane w oparciu o najnowocześniejszy na świecie system produkcji – PERFECT. Firma Krzysztofa Kaczmarka w swojej historii zawsze starała się dostarczać produkty najwyższej jakości, przez co zdecydowała się na wdrożenie systemu produkcji, którego technologia na dzień dzisiejszy jest bezkonkurencyjna, a produkty o klasę przewyższają inne, dostępne na rynku.

2011 Otwarcie kopalni w Starej Olesznej.

W 2011 r. rozpoczęliśmy eksploatacje złoża kruszyw naturalnych. Nasz Zakład Górniczy Olszna II MK zlokalizowany jest w miejscowości Stara Oleszna, na terenie gminy Bolesławiec, ok. 20 km na północ od Bolesławca. Swoją działalność górniczą łączymy z troską o środowisko naturalne i dbałością, by wydobywane kruszywa do betonu charakteryzowały się najwyższą jakością, gwarantującą satysfakcję naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się między innymi kruszywa do betonu oraz różne frakcje piasku. Oferując swoje wyroby firma ZPB Kaczmarek przywiązuje ogromną wagę do jakości, którą potwierdza nie tylko długa lista referencyjna, ale także zdobyte nagrody i wyróżnienia, w tym najbardziej prestiżowe w kraju – Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska”.
Naszą misją jest współkształtowanie otoczenia siedzib ludzkich. Spełniając te założenia jesteśmy pionierami we wdrażaniu nowoczesnych technologii, wzorów i wyrobów.

,,Naszą misją jest współkształtowanie otoczenia siedzib ludzkich."

Prezes - Krzysztof Kaczmarek 

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.