.

Podmurówka systemowa

Podmurówka systemowa

System podmurówek i łączników firmy DREWBET jest stosowany do wykonania ekonomicznych ogrodzeń z siatki lub w układzie panelowym – z gotowych przęseł. Montaż takiego ogrodzenia jest szybki i prosty, co sprawia, że jest ono chętnie stosowane do odgradzania większych powierzchni terenu.
Jedynymi pracami fundamentowymi, jakie należy wykonać podczas montażu tego typu ogrodzenia, są wykopy otworów pod słupki. Budowa postępuje niezwykle szybko. Dlatego ogrodzenia z betonowych podmurówek chętnie stosowane są do odgradzania przemysłowych czy handlowych placów, parkingów, terenów rekreacyjnych, sportowych, ale także prywatnych działek o dużej powierzchni oraz wszędzie tam, gdzie liczy się ekonomia wykonania.
Podane ceny są za szt. produktu.

Cena od: 9,89 zł

do: 12,36 zł

Zaznacz więcej opcji produktu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Opis produktu
Szczegóły
System podmurówek i łączników firmy DREWBET jest stosowany do wykonania ekonomicznych ogrodzeń z siatki lub w układzie panelowym – z gotowych przęseł. Montaż takiego ogrodzenia jest szybki i prosty, co sprawia, że jest ono chętnie stosowane do odgradzania większych powierzchni terenu. Jedynymi pracami fundamentowymi, jakie należy wykonać podczas montażu tego typu ogrodzenia, są wykopy otworów pod słupki. Budowa postępuje niezwykle szybko. Dlatego ogrodzenia z betonowych podmurówek chętnie stosowane są do odgradzania przemysłowych czy handlowych placów, parkingów, terenów rekreacyjnych, sportowych, ale także prywatnych działek o dużej powierzchni oraz wszędzie tam, gdzie liczy się ekonomia wykonania.System składa się z betonowych desek oraz pasujących do nich łączników, w których również osadza się słupki. Elementy składa się ze sobą „na wpust” bez konieczności użycia dodatkowych materiałów. W zależności od wyboru rodzaju łącznika, można uzyskać konkretny kształt ogrodzenia. Podmurówki dostępne są w dwóch wysokościach.Wykorzystane zdjęcia i opisy produktu są własnością firmy Drewbet.
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Podmurówka systemowa