.

Renovator Florex

Rodzaj powierzchni: impregnaty

Renovator Florex

Rodzaj powierzchni: impregnaty

Preparat czyszczący Bruk-Bet Renovator Florex to idealny sposób na pozbycie się wykwitów grzybowych lub glonów. Zabezpiecza powierzchnie brukowe przed występowaniem kolejnych zabrudzeń, tworząc na ich powierzchni powłokę ochronną. Sprawdzi się zarówno do czyszczenia kostki brukowej jak i większych ogrodzeń i murków. Dostępny w wersji mniejszej – 1l i większej – 5l.
Podane ceny są za szt. produktu.

Cena od: 14,66 zł

do: 18,33 zł

Zaznacz więcej opcji produktu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Opis produktu
Szczegóły
Produkt o działaniu grzybo- i glonobójczym, stosowany w celu konserwacji i ochrony wyrobów kamieniarskich, konstrukcji murowanych lub materiałów budowlanych innych niż drewno, np. kostka brukowa, płyty tarasowe, powierzchnie murów, elewacje budynków, w tym systemy ociepleń, tynki, beton, wapienie, kamienie. Preparat niszczy zanieczyszczenia i naloty roślinne z powierzchni kostek oraz fug.

Sposób użycia: Nie należy produktu rozcieńczać przed użyciem. Silnie zanieczyszczoną mikroorganizmami powierzchnię należy umyć mocnym strumieniem wody by usunąć luźno związane zanieczyszczenia. Po wyschnięciu, nanieść nierozcieńczony produkt obficie na zanieczyszczoną mikroorganizmami powierzchnię aż do całkowitego jej zwilżenia, np. za pomocą szczotki, pędzla, wałka, lub gąbki i pozostawić na co najmniej 6 - 12 godzin. Następnie pozostałe resztki zanieczyszczeń usuwa się gruntownie metodą mechaniczną (np. przy pomocy wody pod wysokim ciśnieniem). W razie potrzeby po całkowitym wyschnięciu powierzchni zaleca się powtórne zastosowanie środka. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. W przypadku nieodpowiedniej wentylacji w pomieszczeniu należy stosować właściwe osłony dróg oddechowych (maski).
Wykorzystane zdjęcia i opisy produktu są własnością firmy Bruk-Bet.
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Renovator Florex