.

Renovator Natural

Rodzaj powierzchni: impregnaty

Renovator Natural

Rodzaj powierzchni: impregnaty

RENOVATOR NATURAL przeznaczony jest do impregnacji wyrobów betonowych takich jak płyty tarasowe, kostki brukowe oraz płyty i kamienie ścienne wykonane z keramzytobetonu i gipsu. Jest to impregnat oparty na mieszaninie małocząsteczkowych substancji aktywnych o połączonym działaniu wzmacniającym i hydrofobizującym powierzchnię.
Podane ceny są za szt. produktu.

Cena od: 42,31 zł

do: 52,89 zł

Zaznacz więcej opcji produktu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Opis produktu
Szczegóły
RENOVATOR NATURAL przeznaczony jest do impregnacji wyrobów betonowych takich jak płyty tarasowe, kostki brukowe oraz płyty i kamienie ścienne wykonane z keramzytobetonu i gipsu. Jest to impregnat oparty na mieszaninie małocząsteczkowych substancji aktywnych o połączonym działaniu wzmacniającym i hydrofobizującym powierzchnię. Wykazuje bardzo dobrą zdolność penetracji i zapewnia wysokowydajną impregnację ochronną płyt kamieni przed wodą oraz innymi zabrudzeniami użytkowymi, ułatwia czyszczenie nawierzchni, ogranicza porastanie i korozję biologiczną.

Odporny na promieniowanie ultrafioletowe i działanie czynników atmosferycznych. Po aplikacji substancja czynna odkłada się na ściankach kapilar jednocześnie wzmacniając powierzchnię impregnowanych podłoży mineralnych. Renovator NATURAL nie zmienia wyglądu powierzchni, nie tworzy powłoki, pozostawia powierzchnię matową bez widocznego wzmocnienia kolorów. Szczególnie polecany do zabezpieczania wyrobów Realit® i Relief® produkowanych w technologii wet-cast. Czas schnięcia 6-8 godzin.


DO ZASTOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO I ZEWNĘTRZNEGO.
Wykorzystane zdjęcia i opisy produktu są własnością firmy Buszrem.
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Renovator Natural