.

Renovator Opal

Rodzaj powierzchni: impregnaty

Renovator Opal

Rodzaj powierzchni: impregnaty

Renovator Opal firmy Bruk-Bet to preparat służący do czyszczenia, mycia i odświeżania kostki brukowej i płyt tarasowych. Jest prosty w użyciu – wystarczy wstępnie oczyścić powierzchnię wodą, a następnie nanieść Renovator Opal i wyszorować odpowiedni fragment. Świetnie sprawdzi się do stosowania na tarasie, ścieżce ogrodowej, parkingu, podjeździe czy chodniku.
Podane ceny są za szt. produktu.

Cena od: 13,38 zł

do: 16,73 zł

Zaznacz więcej opcji produktu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Opis produktu
Szczegóły
Preparat do utrzymania czystości kostki brukowej i płyt tarasowych. Posiada właściwości czyszczące, odświeża i przywraca naturalny kolor oraz strukturę mytej powierzchni. Do zastosowania przy myciu nawierzchni na parkingach, na podjazdach, chodnikach, ścieżkach i tarasach.

Sposób użycia: Powierzchnię czyszczoną wstępnie spłukać wodą. Preparat nanieść bez rozcieńczenia na fragment czyszczonej powierzchni przy pomocy pistoletu rozpylającego, opryskiwacza ogrodniczego, konewką lub pędzlem. Nawierzchnię szorować przy użyciu szczotki ze sztywnym włosiem do usunięcia plam i zanieczyszczeń. W razie konieczności czynność powtórzyć. Największą skuteczność działania otrzymujemy przy słonecznej i ciepłej pogodzie. Powierzchnię spłukać wodą. Temperatura stosowania +5°C do +30°C.
Wykorzystane zdjęcia i opisy produktu są własnością firmy Bruk-Bet.
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Renovator Opal