.

Renovator Pur

Rodzaj powierzchni: impregnaty

Renovator Pur

Rodzaj powierzchni: impregnaty

Dzięki preparatowi Renovator Pur można z łatwością pozbyć się wykwitów wapiennych na płytach, kostce brukowej i innych wyrobach betonowych. Jest prosty w użyciu – wystarczy nanieść odpowiednią ilość płynu na powierzchnię, odczekać kilka minut, a następnie dobrze wyczyścić i spłukać.
Podane ceny są za szt. produktu.

Cena od: 17,62 zł

do: 22,02 zł

Zaznacz więcej opcji produktu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Opis produktu
Szczegóły
Renovator Pur to preparat do usuwania wykwitów wapiennych z wyrobów betonowych takich jak kostka brukowa, płyty tarasowe i inne. Czyści szybko i skutecznie przywracając naturalną strukturę i kolor powierzchni.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed zastosowaniem preparatu należy polać ciepłą wodą powierzchnię przeznaczoną do czyszczenia. Płyn najlepiej nanosić opryskiwaczem na zabrudzoną powierzchnię i odczekać ok. 5-10 minut, a następnie wyczyścić szczotką. Czyszczoną powierzchnię należy obficie spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia. W przypadku mocnego i intensywnego zabrudzenia zabieg powtórzyć. Przed przystąpieniem do prac należy przeprowadzić testy sprawdzające działanie preparatu na podłoże. Temperatura stosowania +5°C do +25°C. Unikać czyszczenia na nagrzanych podłożach.
Wykorzystane zdjęcia i opisy produktu są własnością firmy Bruk-Bet.
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Renovator Pur