.

Ściany zespolone (podwójny filigran)

Ściany zespolone (podwójny filigran)

Prefabrykowana ściana zespolona składa się z dwóch zbrojonych płyt typu filigran, połączonych ze sobą kratownicami, które zapewniają stabilność układu w czasie transportu, montażu i zalewania betonem.
Cena katalogowa: 0,00 zł

Zaznacz więcej opcji produktu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Opis produktu
Szczegóły
Prefabrykowana ściana zespolona składa się z dwóch zbrojonych płyt typu filigran, połączonych ze sobą kratownicami, które zapewniają stabilność układu w czasie transportu, montażu i zalewania betonem. Ściany zespolone, dzięki swojej budowie, zapewniają odpowiednie powiązanie i współpracę w fazie budowy oraz eksploatacji pomiędzy elementami prefabrykowanymi i betonem, wypełniającym wewnętrzną przestrzeń.Podstawową zaletą rozwiązania jest szybkość i łatwość montażu oraz wysoka jakość powierzchni zewnętrznych,eliminująca konieczność tynkowania ścian, co jest korzystne np. przy garażach podziemnych. Prace na budowie mogą być prowadzone niezależnie od warunków pogodowych. Dzięki zastosowaniu ścian zespolonych, eliminujemy prace związane z szalunkami i zbrojeniem. OFERTA: Firma Betard posiada w ofercie ściany zespolone o grubości do 50 cm i wymiarach w płaszczyźnie ściany, dostosowanych do możliwości transportowych. Ściany składają się z dwóch płyt filigran o grubości 5 do 7 cm. W ścianach mogą być wykonane otwory, np. drzwiowe, okienne,technologiczne oraz zabudowane kanały do prowadzenia instalacji. Na życzenie klienta montujemy dyble z gwintem systemowym dla szybkiego połączenia z podporami ściennymi (montażowymi). Oferowane przez nas ściany zespolone można zastosować dla uzyskania układów krzywoliniowych (łukowych), załamanych. Idea takiego wykorzystania ścian zespolonych opiera się na pewnym przybliżeniu, polegającym na wykonaniu wielokąta foremnego. W takim przypadku geometria płyt dostosowana jest do parametrów wielokąta, w który wpisany jest okrąg o zakładanej średnicy lub zadana przez projektanta krzywizna ściany. budownictwo mieszkaniowe tunele i parkingi podziemne zbiorniki i silosy
ZALETY
• prace na budowie bez konieczności wykonywania deskowania i zbrojenia
• możliwość stosowania w trudnych warunkach gruntowych (wykopy) i w budownictwie plombowym(utrudnione lub niemożliwe szalowanie)
• w standardzie: wysoka jakość powierzchni – bez konieczności tynkowania!
• montaż elementów niezależnie od warunków atmosferycznych
• skrócenie czasu budowy
• pomniejszenie placu budowy

Wykorzystane zdjęcia i opisy produktu są własnością firmy Betard.
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Ściany zespolone (podwójny filigran)