.

Słupy o przekroju prostokątnym

Słupy o przekroju prostokątnym

Słupy prefabrykowane żelbetowe to elementy konstrukcyjne, których zadaniem jest przekazywanie obciążeń z konstrukcji obiektu na fundamenty. Wytwarzane słupy mogą mieć wysokość jednej lub kilku kondygnacji. Na powierzchniach bocznych mogą mieć wsporniki do oparcia belek/podciągów.
Cena katalogowa: 0,00 zł

Zaznacz więcej opcji produktu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Opis produktu
Szczegóły
Słupy prefabrykowane żelbetowe to elementy konstrukcyjne, których zadaniem jest przekazywanie obciążeń z konstrukcji obiektu na fundamenty. Wytwarzane słupy mogą mieć wysokość jednej lub kilku kondygnacji. Na powierzchniach bocznych mogą mieć wsporniki do oparcia belek/podciągów. Dodatkowo montuje się w części górnej słupa rurę przelotową, która ułatwia montaż. W trakcie wykonywania słupów montuje się w nich różnego rodzaju akcesoria (marki, szyny, tuleje itp.) systemowe lub projektowane indywidualnie. OFERTA: Betard oferuje prefabrykowane słupy o przekroju prostokątnym także stopniowane na wysokości. Istnieje możliwość prefabrykacji słupów o innym przekroju, pod warunkiem pozytywnego wyniku indywidualnej analizy, uwzględniającej możliwości technologiczne. Sztywne połączenia słupów ze stopami fundamentowymi mogą być realizowane w kilku wariantach:
a) słup z dolną częścią posiadającą 'wręby' jest osadzony w stopie kielichowej
b) słup z zatopionymi rurami karbowanymi jest łączony ze stopą posiadającą pręty startowe (kotwione w ww. elementach poprzez masę zalewową)
c) słup łączony ze stopą przy pomocy systemowego połączenia skręcanego.
Wymiary elementów są dostosowane do wymogów technologicznych i transportowych. obiekty w układach konstrukcyjnych słupowo-stropowych budownictwo przemysłowe, hale i magazyny obiekty sportowe
Zalety:
• szybkość realizacji stanu surowego, skrócenie czasu trwania inwestycji
• eliminacja prac szalunkowych i zbrojarskich na budowie
• wysoka jakość elementów, trzy powierzchnie z formy, krawędzie fazowane
• elementy mogą zawierać szyny do kotwienia warstw elewacyjnych oraz okucia stalowe do zabezpieczenia krawędzi
• słupy łączone z fundamentem za pomocą łączników skręcanych nie wymagają stosowania podpór montażowych

Wykorzystane zdjęcia i opisy produktu są własnością firmy Betard.
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Słupy o przekroju prostokątnym